کسب درآمد با هلی شات

عکاسی هوایی

اگر احساس می کنید چشمانی تیزبین یا عشق به عکاسی دارید، یک کواد کوپتر با دوربین FULL HD می تواند برای شما یک روش کسب درآمد باشد . برای یک سرمایه گذاری کوچک، شما می توانید با استفاده از یک هلی شات برای مثال مسابقات ورزشی را ضبط کنید؛ فقط به یاد داشته باشید که باتری را کامل شارژ کنید تا قسمت های مهم را از دست ندهید و با خیال راحت به فیلم برداری بپردازید .

پیدا کردن افرادی که می خواهند با پرداخت هزینه لحظات خاص خود را با ویدیویی با کیفیت بالا داشته باشند، سخت نیست . هزینه ی اجاره هلی شات بسیار ارزان تر از خرید یک کوادکوپتر کامل است .

 

تبلیغات و وب سایت ها

همه ی ما تبلیغاتی با عکسهای هوایی از محوطه ی اتومبیل ها و یا از بالای جشنواره ها دیده ایم، شما می توانید شخصی باشید که آنها را فیلم برداری می کند . خرید یک هواپیمای بدون سرنشین یا هلی شات و بازدید از کسب و کارهای محلی برای تحقیق درباره پروژه های تبلیغاتی و وب سایت های تلویزیونی می تواند راهی عالی برای کسب درآمد باشد و برای شما ایجاد شهرت کند .

فقط در نظر بگیرید که شما به یک کوادکوپتر با دوربین کیفیت بالا و حرکت مستقیم و تغییر زاویه دوربین نیاز دارید . ثبت ویدئویی با کیفیت بالا به برخی مهارت ها برای کنترل از راه دور نیاز دارد که با کمی تمرین میتوانید این مهارت را بدست آورید .

 

رسانه ها

اطمینان حاصل کنید که از قوانین محلی و مقررات پرواز خود در مورد پرواز بر فراز ساختمان های عمومی یا مناطق پرجمعیت مطلع هستید .

 

باغبانی

آیا کسی با مزارع یا دارایی زیاد می شناسید ؟ صرف مقداری هزینه برای نظارت بر زمین های کشاورزی، ممکن است مفید باشد . استفاده از هلی شات برای گشت زنی و نگهداری مزارع ، این کار را به یک روش کسب درامد با هلی شات تبدیل کرده است .

 

آموزش

همانطور که شما زمانی تازه وارد بودید، خلبانان زیادی وجود دارند که به دنبال کسی هستند که مبانی پرواز را به آنها آموزش دهند . اگرچه، افرادی وجود دارند که خواهان پرداخت هزینه های کلاس های پیشرفته نیز خواهند بود . بسته به تناسب و تمایل شما برای آموزش دیگران، آموزش یک دوره پرواز با کواد کوپتر می تواند کاملا سودآور باشد .

به من آموزش دهید که چگونه پرواز کنم!

شما می توانید یک کواد کوپتر را خریداری کنید یا دانش آموزان را با کواد کوپتر های خودشان آموزش دهید . مزیت داشتن کوادکوپتر خودتان این است که شما با تمام کارکردهای آن آشنا هستید و می توانید باتری های قابل حمل و قطعات جایگزین را همراه با خود داشته باشید . دانش آموزان مبتدی ممکن است وسوسه شوند تا یک کوادکوپتر ارزان قیمت بخرند که کنترل و تثبیت کمتری دارند و در برابر شکستن پروانه و دنده و فرود ضعیف هستند و برای یادگیری زیاد ایده آل نیستند .

 

اجاره دادن هلی شات

فکر نمی کنم همه بتوانند هلی شات بخرند ، اما هزینه پرواز یک ساعت یا دوساعت آن را می توانند پرداخت کنند . برای این کار، شما به مجموعه ای از کوادکوپتر های با کیفیت، تعداد زیادی باتری پشتیبان اضافی و جایی با فضای باز زیاد (برای جلوگیری از برخورد) نیاز دارید . به هرکسی یک آموزش سریع داده و سپس اجازه دهید آنها دوباره دوران کودکی خود را با پرواز کوادکوپتر کنترل از راه دور زنده کنند .

 

فیلمبرداری از میهمانی ها

اگر شما یک هلی شات دارید و کار کاردن با آن را به خوبی آموخته اید می توانید از آن برای ثبت لحظات به یاد ماندنی مجالس دیگران بهره ببرید .

 

تحویل

خدمات تحویل کالا به کمک کواد کوپتر یکی از روش های کسب درآمد با کمک این وسیله است . این یک روش کاملا جدید برای تحویل کالا است . تصور کنید پیتزای شما توسط یک کوادکوپتر به در خانه شما برسد .

اگر چه امروزه هنوز این کارها همه گیر نشده است اما در آینده نه چندان دور استفاده از هلی شات ها و کوادکوپتر ها همه گیر خواهد شد .

 

 

سخن آخر

اطمینان حاصل کنید که از قوانین محلی و مقررات پرواز خود در مورد پرواز بر فراز ساختمان های عمومی یا مناطق پرجمعیت مطلع هستید .

به قوانین احترام بگذارید و به یاد داشته باشید که کسب درآمد همراه با در نظر گرفتن قوانین برای شما آینده خوبی را تضمین میکند .

دیدگاه‌ها ۰