۵ کوادکوپتر برتر در دنیا

۱-کوادکوپتر اسپارک DJI

 

اسپارک یک کوادکوپتر کوچک است که تمام تکنولوژی‌های DJI را داشته و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به نحو احسنت از این امکانات بهره ببرید. اسپارک به واسطه‌ی امکان کنترل هوشمند پرواز، دوربینی با کیفیت تصویر باورنکردنی و گیمبال مکانیکی، شما را قادر می‌سازد تا مرزهای خلاقیت خود را پشت سر بگذارید. با بهره گیری از قابلیت تشخیص چهره، اسپارک می‌تواند به راحتی از دستان شما به پرواز درآید. اسپارک می‌تواند در عرض چند ثانیه روشن شده و پرواز کند. اسپارک بدون استفاده از کنترل یا دستگاه خاصی و تنها با استفاده از حرکت دست، قابلیت گرفتن عکس‌های هوایی شگفت انگیزی را دارد. با استفاده از حالت‌های هوشمند پرواز و کنترل‌های حسی، به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با چند کلیک فیلم‌های هوایی بگیرید.

۲-کوادکوپتر فانتوم ۴ DJI

 

کوادکوپتر فانتوم ۴ ، یکی از کوادکوپتر های باهوش ساخت کارخانه DJI است که به شما اجازه می دهد تا عکس های هوایی فوق العاده را بر روی گوشی همراه آیفون یا آی پد خود ضبط کنید. این دستگاه هم می تواند با فشار یک دکمه، هوشمندانه به حرکت در آید و هم قابلیت این را دارد که عکس های ردیابی ممتد را ایجاد کند. این دستگاه هم چنین می تواند به تنهایی از برخورد با موانع جلوگیری کند و بسیاری از قابلیت های دیگر را هم نیز به همراه دارد. حسگرهای نوری دوقلوی جلوی دستگاه، موانع را تشخیص می دهند و اگر مانعی بر سر راه دستگاه وجود داشته باشد، دستگاه کوادکوپتر یا در همان محل خود متوقف می شود یا مانع را دور می زند- بنابراین شما می توانید با خیال راحت از دستگاه استفاده کنید. اگر دستگاه در حالت TapFly باشد، می توان تنها با لمس کردن صفحه گوشی آیفون یا آی پد متصل به دستگاه، آن را به حرکت درآورد و با لمس نقاط مختلف صفحه، کوادکوپتر در جهات دلخواه پرواز خواهد کرد.

۳-کوادکوپتر DJI Inspire 2

کوادکوپتر آلومینیومی DJI Inspire 2، ابزار قدرتمندی برای تصویربرداری و عکاسی است. ترکیب Inspire 2 با دوربین های دیجیتال X4S و X5S، به صورت مجزا تصاویری با کیفیت سینمایی ارائه می‌دهد که می تواند با بیت بالا و با استفاده از فرمت های H.264 و H.265 ذخیره شود. دوربین X5R، فرمت‌های مختلف Apple ProRes و CinemaDNG را طبق استاندارد‌های DJI ثبت می‌کند. تمام فیلم‌های ضبط شده توسط موتور پردازش تصویر CineCore 2.0 Inspire 2 پردازش می شود. اما تمام قابلیت‌های Inspire 2 در ضبط فیلم نیست. DJI توانایی های پروازی Inspire 2 را نیز افزایش داده است. با شتابی در حدود ۸۰ کیلومتر در ۴ ثانیه و رسیدن به ماکزیمم سرعت ۹۵ کیلومتر در ساعت، Inspire 2 می تواند در فیلم‌ها و ورزش‌ها نیز مورد استفاده گسترده قرار گیرد.

۴-کوادکوپتر MJX Bugs 3 PRO

 

به کمک کوادکوپتر bugs 3pro ، حتی بدون داشتن تجربه قبلی پرواز کوادکوپتر، به سادگی می توانید از عکاسی هوایی لذت ببرید. کوادکوپتر باگز ۳ پرو با داشتن طراحی کامل و آماده به پرواز و مجهز بودن به GPS ، برد بالا ، تعقیب سوژه ، حمل بار تا ۴۰۰ گرم و … به شما این اجازه را می دهد که عکس و فیلم هایی با کیفیت و تمرکز بالا ضبط کنید. با طیف وسیع بیش از ۵۰۰ متر و قدرت ضبط ویدیو شفاف و زنده از طریق دستگاه موبایل متصل به وای فای و برنامه رایگان MJX ، مدل bugs 3 pro قابلیت ارسال و تبدیل دستورالعمل های پیچیده به یک روند ساده را داراست. همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد.

۴-کوادکوپتر MJX Bugs 5W

به کمک کوادکوپتر باگز ۵ ، حتی بدون داشتن تجربه قبلی پرواز کوادکوپتر، به سادگی می توانید از عکاسی هوایی لذت ببرید. کوادکوپتر باگز۵ با داشتن طراحی کامل و آماده به پرواز و مجهز بودن به GPS ، برد بالا ، تعقیب سوژه و … ، به شما این اجازه را می دهد که عکس و فیلم هایی با کیفیت و تمرکز بالا ضبط کنید. با طیف وسیع بیش از ۳۰۰ متر و قدرت ضبط ویدیو شفاف و زنده از طریق دستگاه موبایل متصل به وای فای و برنامه رایگان MJX ، کوادکوپتر bugs 5W قابلیت ارسال و تبدیل دستورالعمل های پیچیده به یک روند ساده را داراست. همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد.

 

دیدگاه‌ها ۰