کوادکوپتر رفرش، هلی شات هایی که از کارخانه برگشته اند

اگر سری به بازار انواع هلی شات و کوادکوپتر بزنیم، با انواع و اقسام برندها آشنا می شویم. معمولا در این گذار، یک نام جالب هم به گوش می رسد؛ هلی شات رفرش. اما هلی شات رفرش چیست و چه تفاوتی با سایر هلی شات ها دارد؟ مزایا و معایب هلی شات رفرش چیست و چرا کاربران به استفاده از این نوع هلی شات علاقه مند شده اند. در ادامه مقاله برای پیدا کردن پاسخ این سوالات همراه ما باشید.

کوادکوپتر رفرش چیست؟

منظور از هلی شات رفرش، کوادکوپترهایی هستند که به دلیل نقص فنی به شرکت برگشت داده شده اند. در حقیقت این هلی شات ها به هیچ عنوان بد یا بی کیفیت نیستند. بلکه عملکرد مناسبی نداشته اند و در شرکت تولید کننده بررسی و تعمیر شده اند. در حقیقت باید بگوییم که هلی شات رفرش پس از تعمیر تفاوتی با کوادکوپتر معمولی ندارد و به همین دلیل توسط کمپانی با قیمت پایین تر وارد چرخه عرضه و فروش می شود.

آشنایی با هلی شات رفرش

دلیل برگشت هلی شات های رفرش به کارخانه چیست؟

دلایل مختفی برای بازگشت هلی شات به کارخانه وجود دارد. کار نکردن موتورها، کج بودن ملخ ها یا مشکلات در کنترل و برد هلی شات از رایج ترین مشکلاتی است که هلی شات را از بازار فروش، روانه کارخانه سازنده می کند. در کارخانه نیز قطعاتی که ایراد دارند، بررسی و قطعه سالم جایگزین می شود. پس از انجام تست های پرواز و اطمینان از سلامت هلی شات، کوادکوپتر به بازار برمی گردد. جالب است بدانید مشکلات فنی صرفا مربوط هلی شات نیستند. در حقیقت در بسیاری از دستگاه های سرگرمی این اتفاق و بازگشت به کارخانه کاملا طبیعی است. برگشت ماشین کنترلی، گوشی های تلفن همراه و حتی اتومبیل ها نیز در صنایع مختلف بسیار رایج است.
توجه کنید که بر روی جعبه محصولات، رفرش بودن قید میشود و شما کاربران میتوانید به راحتی و بدون نگرانی متوجه رفرش بودن یا نبودن محصول خود شوید.

آیا خرید هلی شات های رفرش به صرفه است؟

گشت و گذار در بازار پرنده های آهنی نشان می دهد که قیمت انواع هلی شات از کوادکوپتر دوربین دار گرفته تا سایر هلی شات ها نسبت به کوادکوپتر رفرش بسیار بالاتر است. در حقیقت مزیت اصلی هلی شات رفرش را باید قیمت پایین آن دانست. همین مساله بسیاری را به خرید هلی شات رفرش ترغیب می کند. در حقیقت هلی شات رفرش برای آن دسته از کسانی که اورجینال بودن محصول چندان اهمیتی برایشان ندارد و از طرف دیگر بودجه کمی هم دارند، یک گزینه مناسب است.

نگاهی به مزایا و معایب کوادکوپتر رفرش

مزایا و معایب هلی شات های رفرش چیست؟

اگر بخواهیم نگاهی به مزایا و معایب هلی شات رفرش داشته باشیم، باید به چند نکته توجه کنیم. اکثر برندهای دنیا مانند کوادکوپتر Dji قسمتی از بازار خود را مدیون هلی شات های رفرش هستند. این هلی شات ها با قیمت کمتر خریداران مختلف را به خرید ترغیب می کنند. در حقیقت قیمت، تنها مزیت هلی شات رفرش نسبت به سایر کوادکوپترها است. اما کسانی که به هر دلیلی از جمله وسواس در خرید به دنبال یک گزینه بهتر هستند، می توانند انواع کوادکوپتر اورجینال را تهیه کنند. این جمله البته به معنی به کیفیت بودن، هلی شات های رفرش نیست.

چه برندهایی هلی شات رفرش دارند؟

در برندهای تولید کننده کوادکوپتر، فقط برند DJI هلی شات رفرش دارد. گاهی اوقات در خط تولید اشکالاتی پیش می آید که منجر به تولید محصول معیوب می شود. گاهی اوقات نیز در فرآیند انتقال هلی شات به بازار، کوادکوپتر آسیب می بیند.

خرید کوادکوپتر رفرش

هلی شات رفرش در مقابل اورجینال؛ شما انتخاب کنید

در این مقاله به بررسی هلی شات رفرش پرداختیم. همچنین مزایا و خرید هلی شات رفرش در مقاله کوادکوپتر اورجینال را بررسی کردیم. در انتهای مقاله باید بر این نکته تاکید کنیم که انتخاب هلی شات رفرش یا اورجینال کاملا بسته به سلیقه است. اگرچه توصیه می شود همیشه محصولات معتبر و اورجینال را تهیه کنید، اما هلی شات رفرش نیز برای افرادی که قصد خرید یک محصول با قیمت کمتر را دارند، انتخاب خوبی است. در انتهای مقاله از شما دعوت می کنیم برای خرید انواع کوادکوپتر و هلی شات با شماره ۲۸۴۲۷۴۱۲ تماس حاصل کنید. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی پریماتوی، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات پریماتوی کاملا اورجینال هستند و با تضمین اصالت کالا به فروش می رسند.

دیدگاه‌ها ۰

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟