پشتیبانی و گارانتی

آیا محصولی که خرید میکنیم گارانتی دارد ؟ 

فروشگاه پریماتوی برای اولین بار در ایران و به منظور ایجاد حس اعتماد و آرامش برای مشتریان گرامی بر روی کلیه محصولات خود گارانتی سلامت فیزیکی در نظر گرفته است .
گارانتی سلامت فیزیکی به این معناست که در زمان تحویل گرفتن اگر محصول از لحاظ ظاهری دچار مشکل شده باشد ، میتوانید آن را برای فروشگاه ارسال نمایید تا یک دستگاه آکبند دیگر برای شما ارسال شود .

همچنین ۳ ماه گارانتی تعویض بر روی قطعات مهم و پر استهلاک مثل (موتور ، فلایت کنترل و سنسور GPS) در نظر گرفته شده است . با وجود گارانتی اگر در زمان مقرر قسمتهایی که شامل گارانتی میشوند به صورت خود به خود و بدون دخالت کاربر (ضربه ، آب خوردگی ، استفاده از شارژر نامرغوب ، نوسانات برق ، استفاده نادرست از دستگاه شامل گارانتی نمیباشد) خراب شوند شامل گارانتی خواهند بود و قطعه مورد نظر بدون هیچ هزینه ای برای شما مشتریان گرامی تعویض میگردد .

چگونه از سالم بودن محصولات اطمینان داشته باشیم ؟

فروشگاه پریماتوی به منظور احترام به مشتریان گرامی برای کلیه محصولات خود ۲۴ ساعت مهلت تست در نظر گرفته است ، این مهلت تست به منظور ایجاد حس اعتماد و آرامش برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است .

 مواردی که شامل گارانتی و ۲۴ ساعت مهلت تست نیستند شامل :

۱- ضرب دیدگی یا آثار استفاده ناصحیح از کالا بر روی آن دیده شود و توسط کارشناس فنی تایید گردد.
۲- در صورت استفاده ناصحیح از محصول مورد نظر بر خلاف دستورالعمل کاتالوگ محصول (این مورد توسط کارشناسی احراز خواهد شد)
۳- آسیب دیدگی قسمتهای الکترونیکی بر اثر آب خوردگی یا نوسانات برق
۴- آسیب دیدگی قسمتهای مکانیکی در اثر برخورد با مانع یا هرگونه ضربه ناشی از خطای کاربر

در صورتی که محصول مورد نظر گارانتی شامل یکی از موارد بالا باشد ، مورد از حالت گارانتی و ۲۴ ساعت مهلت تست خارج می گردد .

لازم به ذکر است سفارش مشتریان با نام خانوادگی و شماره تماس در سیستم ثبت می گردد و ارائه خدمات پس از فروش محصولات منوط به ارائه کارت شناسایی معتبر از جانب خریدار خواهد بود .

توجه داشته باشید که کلیه محصولات موجود در فروشگاه پریماتوی از برندهای معتبر و کاملا اصل و اورجینال می باشند و با توجه به اینکه محصولات قبل از ارسال به صورت کامل تست میگردند بنابراین احتمال آسیب دیدگی محصولات به کمتر از ۱% خواهد رسید .

خدمات پس از فروش

مهمترین قسمت یک فروشگاه هابی ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد ، مشتری باید با خیال راحت از اینکه دستگاهی که تهیه میکند دارای قطعات و لوازم یدکی است خرید خود را انجام دهد .

قطعات پر مصرف همانند باتری ، شارژر ، ملخ یدکی ، گارد ملخ ، موتور ، چرخ دنده ، گیربکس و … جزو قطعاتی هستند که همیشه باید در یک فروشگاه آنلاین محصولات کنترلی موجود باشد .

ما به شما مشتریان گرامی این اطمینان را میدهیم که از زمان خرید محصول با پشتیبانی ۷ روز هفته در خدمت شما هستیم و در صورت نیاز ، تعمیرات شما را به صورت تخصصی انجام دهیم و همچنین تمام قطعات و لوازم یدکی محصول خریداری شده را تامین نماییم .

شما عزیزان میتوانید با خیال راحت ، محصول خود را به صورت اورجینال به همراه گارانتی سلامت فیزیکی و خدمات پس از فروش کامل (آموزش رایگان ، تعمیرات ، تامین قطعات و لوازم یدکی) از فروشگاه پریماتوی تهیه نمایید .