بهترین و جدیدترین ترفندهای اسپرت کردن ماشین کنترلی

ماشین کنترلی یکی از جذاب‌ترین و سرگرم کننده‌ترین وسایل بازی در همه جای دنیا است. استفاده از ماشین کنترلی سن و سال نمی‌شناسد و از کوچک تا بزرگسال به داشتن و بازی با ماشین کنترلی علاقه‌مند هستند.

عده زیادی دوست دارند که ماشین کنترلی آن‌ها خاص‌تر و زیباتر دیده شود به همین دلیل به دنبال اسپرت کردن آن هستند. ما در این مقاله ترفندهایی جالب و جذاب برای اسپرت کردن ماشین کنترلی به شما معرفی خواهیم کرد. با پیاده‌سازی ترفندها می‌توانید اسپرت‌ترین ماشین کنترلی را داشته و از داشتن آن بی‌نهایت لذت ببرید. با ما همراه باشید.

۱- تغییر رنگ بدنه ماشین کنترلی؛ ایده‌ای جذاب برای اسپرت کردن ماشین

معمولا فروشنده‌ها در زمان فروش هلی شات، کوادکوپتر و ماشین کنترلی حرفه‌ای سعی می‌کنند با ذکر ویژگی‌های خوب محصول حواس شما را از رنگ بدنه ماشین پرت کنند. این محصولات معمولا تنوع رنگی پایینی دارند و بیشتر به کیفیت قطعات و موتور آن‌ها توجه شده است. اگر دوست دارید که ماشین کنترلی اسپرتی با رنگ خاص داشته باشید همین حالا دست به کار شوید.

پیچ‌های بدنه اصلی را باز کنید و بدنه را از سایر قسمت‌ها جدا کنید. اگر استیکری روی بدنه چسبیده شده آن‌ را بکنید و با یک سمباده رد چسب آن را بخراشید. بعد از تمیز شدن بدنه ماشین کنترلی با اسپری از فاصله ۱۵ سانتی متری رنگ را به آرامی روی بدنه اسپری کنید و آن را در محلی مناسب قرار دهید تا خشک شود.

ساده‌ترین روش‌ها برای اسپرت کردن ماشین کنترلی آفرود

۲- اسپرت کردن ماشین کنترلی با چسباندن استیکر روی بدنه آن

چسباندن استیکر و برچسب روی بدنه ماشین کنترلی، چهره آن را به شدت اسپرت و جذاب خواهد کرد. می‌توانید پس از رنگ کردن بدنه ماشین کنترلی استیکرهای مختلفی بنا به سلیقه خود روی آن بچسبانید. استیکر اعداد ماشین‌های مسابقه، آذرخش، مدال و کاپ قهرمانی طرح‌هایی هستند که برای اسپرت کردن ماشین کنترلی زیاد استفاده می‌شوند.

۳- ماشین کنترلی حرفه‌ای و اسپرت با استفاده از لاستیک‌های بزرگ و عاج‌دار

ماشین‌های آفرود حتی در واقعیت نیز ماشین‌های اسپرت و خاصی محسوب می‌شوند. اولین و مهم‌ترین ویژگی ماشین‌های آفرود چرخ‌های بزرگ و عاج‌دار آن‌هاست. اگر دوست دارید که اسباب بازی شارژی ساده شما به ماشین کنترلی آفرود شارژی زیبا و جذابی تبدیل شود دست به کار شوید. از مغازه‌های اسباب بازی فروشی، چرخ‌های آفرود را تهیه کنید و آ‌ن‌ها را با چرخ‌های کوچک ماشین کنترلی خود عوض کنید.

ماشین کنترلی اسپرت آفرود

۴- بالا بردن توان و قدرت ماشین کنترلی راهی آسان برای اسپرت کردن آن

یک ماشین کنترلی هر چقدر زیبا و جذاب باشد اگر قدرت و توان کمی برای حرکت داشته باشد استفاده از آن لذت چندانی برای شما نخواهد داشت. برای بالا بردن قدرت و توان حرکت ماشین کنترلی می‌توانید از باتری‌های قوی‌تر با توان بالاتر استفاده کنید. باتری قوی‌تر علاوه‌بر توان حرکت بیشتری که به ماشین شما می‌دهد مدت زمان بیشتری هم شارژ نگه می‌دارد.

۵- عوض کردن ریموت کنترل‌های قدیمی با ریموت کنترل‌های جدید و حرفه‌ای

سیستم کنترل در عملکرد ماشین کنترلی و کوادکوپتر حرفه‌ای حرف اول را می‌زند. ریموت کنترل وسیله‌ای است که بدون آن عملا نمی‌توانید ماشین کنترلی را به حرکت در آورید. ریموت کنترل‌های ساده و قدیمی را کنار گذاشته و ریموت کنترلی را تهیه کنید که استفاده از آن راحت‌تر بوده و به راحتی در دست قرار بگیرد.

بهتر است در هنگام تهیه ریموت کنترل، برد آنتن آن را در نظر گرفته و ریموتی را خریداری کنید که مسافت بیشتری را پوشش ‌دهد. برای زیبایی ظاهری ریموت هم می‌توانید از استیکر و برچسب‌های دلخواه خود استفاده کنید.

اسپرت کردن ماشین RC

۶- استفاده از چراغ‌های شب رنگ ماشین کنترلی

یکی از قسمت‌هایی که تاثیر زیادی در اسپرت و زیبا بودن ماشین کنترلی شما خواهد گذاشت چراغ‌های آن است. می‌توانید چراغ‌های ماشین کنترلی را با چراغ‌هایی پر نورتر و حتی شب رنگ تعویض کنید. چسباندن استیکر روی چراغ‌ها نیز می‌تواند زیبایی بیشتری به ماشین کنترلی شما بدهد.

۷- اسپرت کردن ماشین کنترلی با نصب بوق و آژیر خطر روی آن

روی ماشین کنترلی‌های معمولی، بوق، آژیر و بلندگو نصب نمی‌شود. شما می‌توانید با نصب بلندگو و آژیر هر صدایی را که می‌خواهید از ماشین کنترلی خود پخش کنید. پخش آهنگ ورزشی از بلندگوهای ماشین کنترلی نیز یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها برای اسپرت کردن آن خواهد بود.

۸- نصب دوربین روی ماشین کنترلی و کنترل مسیر از راه دور

نصب دوربین روی ماشین کنترلی هزینه زیادی به همراه خواهد داشت اما ویژگی خاصی برای ماشین کنترلی شما محسوب می‌شود. با دوربین می‌توانید مسیر حرکت ماشین کنترلی و اتفاقات محیط اطراف آن را مشاهده کنید. برای ماشین‌های مسابقه، استفاده از دوربین در حین مسابقه می‌تواند ایده بسیار جالب و خوبی باشد.

نصب دوربین روی ماشین کنترلی

توجه به ویژگی‌های ماشین کنترلی اسپرت در هنگام خرید آن

بعضی از ویژگی‌هایی که برای اسپرت کردن ماشین کنترلی به شما معرفی کردیم از ابتدا روی ماشین‌ها وجود دارد. بنابراین بهتر است قبل از هر کاری راهنمای خرید ماشین کنترلی را مطالعه کرده و سپس بر اساس نیاز و خواسته خود ماشین کنترلی مورد نظر را خریداری کنید.

خرید بهترین ماشین کنترلی‌های اسپرت از پریماتوی با ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش

ماشین کنترلی یکی از جذاب‌ترین وسایل بازی برای هر سنی در همه جای جهان است. بازی با ماشین کنترلی‌های اسپرت با قدرت بالاتر و زیبایی بیشتر می‌تواند هیجان بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. ما در این مقاله تکنیک‌های ساده‌ای را برای اسپرت کردن ماشین کنترلی به شما آموزش دادیم.

ما در فروشگاه تخصصی پریماتوی بهترین ماشین کنترلی‌های اسپرت، بنزینی و آفرود را برای شما فراهم کرده ایم. شما می‌توانید در سایت فروشگاهی پریماتوی تنوع محصولات ما را مشاهده کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها ۰