ماهیگیری با کوادکوپتر

ماهیگیری با کوادکوپتر

ماهیگیری با کوادکوپتر به شما کمک می‌کند تا دیگر مجبور نباشید تلاش زیادی را صرف پارو زدن برای رسیدن به وسط دریاچه کنید. کوادکوپتر به محل ماهیگیری مورد نظر شما می‌رود و کار شما را انجام می‌دهد.

کوادکوپتر چشم‌های بهتری نسبت به شما دارد و می‌تواند ماهی‌ها را در آب دریاچه شناسایی کند. در حالیکه در ماهیگیری با قایق به شما فقط اجازه دیدن چیزی را می‌دهد که با چشمان غیرمسلح خود می‌توانید ببینید.

ماهیگیران همچنان به دنبال راههای جدید و خلاقانه برای بالا بردن دقت ماهی گیری خود هستند. این رقابت بسیار سختی است و هر ایده تازه پیش از اینکه روشی جدید و مناسب تلقی شود، باید آزمون و خطا شود. این امر برای کوادکوپترها نیز صحت دارد. همزمان سازندگان دستگاه‌های هوشمندی را با توانایی شناسایی زاویه تولید خواهند کرد.

هرچند که کوادکوپتر از نظر تئوری ایده ای بسیار جالب انگیز است، ولی باید در عمل نیز آزمایش شود. ماهیگیران استفاده زیادی از آن می کنند، و چه باور کنید و چه باور نکنید، آن ها در بالا بردن تعداد صید ماهی ماهر شده اند. برخی افراد از آن ها برای گشت در محل برای کشف ماهی های نزدیک به محل استفاده می کنند، در حالیکه سایرین، خطوط کلی ماهی گیری را رصد می کنند و از آنها بعنوان مکانیسم های پیچیده ماهیگیری استفاده می کنند.

حال، اگر شما ماهیگیر هستید و می خواهید سطح کیفی کاری خود را ارتقا دهید، فکر خوبیست تا نگاهی دقیقتر به کوادکوپترهایی که در ذیل توضیح داده شده است بیاندازید. همگی آن ها طیف عمل گسترده ای دارند که برای گشت در اطراف آب های سطحی بسیار مناسب است. بعلاوه، برخی از آن ها نیز انبار کوچکی نیز دارند و برای خطوط ماهیگیری و مکانیسم های مورد نیاز ماهیگیری مناسب است.

هرگونه از روش های ماهیگیری با کوادکوپتر را که امتحان کنید، یک نکته همیشه صحت دارد ، این کوادکوپترها به شما کمک بزرگی می کنند.

چگونه کوادکوپتر ماهیگیری انتخاب کنیم؟

همانطور که در بالا اشاره شد، یک کوادکوپتر ماهیگیری باید باتری عالی و عملکرد مکشی مقاومی را داشته باشد تا در هوا و در مدت طولانی ثابت باقی بماند. در کنار آن، شما همچنین باید مطمئن باشید که کوادکوپترتان دکمه ای محکم برای تغییر ارتفاع داشته باشد.

بهترین گزینه اتصال یک جسم کوچک به محل فرود کوادکوپتر است. این محل امن ترین نقطه محسوب می شود. شما می توانید مطمئن باشید که با این مکانیسم هیچ جایی نمی روند تا وقتی که شما پایه های نگه دارنده را چسبانیده باشید.

نکته مهم انتخاب کوادکوپتر مناسب ماهیگیری است. این فناوری هسته ای نیست، انتخاب کوادکوپتر آخرین بخش نگرانی های شماست… اگر بقیه موارد را به دقت رعایت کرده باشید، می توانید نتیجه موفقیت آمیزی بدست آورید.

 

دانستنی ها و نکات پیش از پرواز کوادکوپتر در نزدیک دریاچه

ماهیگیری با کوادکوپتر بسیار فراتر از داشتن یک کوادکوپتر و رفتن به کنار دریاچه است. مواردی وجود دارد که باید احتیاط کرد تا از این ورزش لذت ببرید.

۱.مطمئن باشید که در مکان خصوصی کوادکوپتر خود را به پرواز در نمی آورید

همیشه مطمئن باشید که در نقاطی از کشور ماهیگیری می کنید که به شما اجازه داده شده است. بدانید که در کدام موقعیت جغرافیایی ماهیگیری می کنید و مراقب باشید تا به اشتباه به مکان خصوصی ورود پیدا نکنید.

 

۲-مطئمن باشید که در محل های خطرناک کوادکوپتر خود را پرواز ندهید

تجهیزات و مکان های توقیفی ابزارآلات و تجهیزات آبی از وسایل الکتریکی استفاده می کنند. الکتریسیته ممکن است عملکرد کوادکوپتر شما را مختل کند. در دریاچه ای ماهیگیری کنید که از چنین مناطقی دور است.

۳.بالای سر مردم کوادکوپتر را به پرواز در نیاورید

کوادکوپتر خود را در مناطق مسکونی و یا مکان هایی که مردم در آنجا در رفت و آمد هستند، به پرواز در نیاورید. ممکن است به آن ها برخورد کند و صدمات شدیدی را به بار بیاورد.

۴-آب و هوا را  در نظر داشته باشید

قطعا آب و هوا تغییر بزرگی را در تجربه ماهیگیری شما به بار می آورد. بادهای سهمگین ممکن است کوادکوپتر را روی زمین متلاشی کند. در این شرایط باید بجای لذت بردن، به دنبال کوادکوپتر بگردید.

۵-چک لیست پروازهای پیشین را چک کنید

پرواز کوادکوپتر با ریسک همراه است. قبل از پرواز کوادکوپتر خود روی دریاچه، پروازهای پیشین را چک کنید.

مطمئن شوید که چیزی روی کوادکوپتر شما نیست و باتری های دستگاهتان به طور کامل شارژ شده اند. نیز انتقال دهنده های باتری را شارژ کنید. یارانه خود را با تنظیمات کوادکوپتر هماهنگ کنید.

مطمئن شوید که مکانی که انتخاب نمودید، فضای مناسبی برای پرواز کوادکوپتر هست. انتقال دهنده های خود را شارژ کنید.

نحوه ماهیگیری با استفاده از کوادکوپتر

بعد از در نظر داشتن اصولی که گفته شد، می توانید ماهیگیری با کوادکوپتر را شروع کنید.

۱-از کوادکوپتر بزرگ استفاده کنید

اول از همه اینکه از کوادکوپتر بزرگ استفاده کنید. کوادکوپتر متوسط قدرت کافی برای حمل خطوط ماهیگیری را ندارد.

۲-از کوادکوپتر جی پی اس دار استفاده کنید که عملکرد جی پی اس خوبی داشته باشد.

سیگنال های ارتباطی کوادکوپتر وقتی که دور می شوند، ضعیف خواهند شد. از کوادکوپتری با جی پی اس منعطف و عملکرد خوب استفاده کنید. آن همیشه باید به نقطه آغازین خود برگردد.

۳-باد ممکن است جلوی کوادکوپتر شما را برای فرو رفتن در آب بگیرد

توجه داشته باشید که باد ممکن است روی خطوط ماهیگری فشار آورده و نفوذ در آب برای ماهیگیری را دشوار کند. مطمئن باشید که کوادکوپترتان منعطف است.

۴-خطی را با دوک انتخاب کنید که خود به خود آنرا بگیرد

برای تلاش کمتر، باید با حرکت دوکی شکل به سمت ماهی برود. نباید کوادکوپتر را جابجا کنید تا بتواند به ماهی برسد.

۵-خط را تا جاییکه ممکن است به قسمت گردنده ماشین بچسبانید

خط را تا جاییکه ممکن است به قسمت گردنده ماشین وصل کنید. این اتصال اگر شما اینکار را انجام دهید، نخواهد چسبید.

۶-از سروو برای انداختن خط استفاده کنید

برای کاهش تلاش خود و افزایش امنیت، از سروو برای انداختن خط استفاده کنید. سروو موتور کوچکی است که می تواند در زوایای مختلفی قرار بگیرد.

این دستگاه کوچک خطی را در حین فعال شدن رها می سازد. دیگر نیازی نیست که کوادکوپتر خود را با آویزان کردن خط پرواز دهید.

نتیجه گیری

کوادکوپترها عملکردهای مختلفی دارند که یکی از آن ها ماهیگیری است. با اشاره به چندین نکته، می توانید تجربه ماهیگیری بسیار خوب و لذت بخشی را با کوادکوپتر داشته باشید.

دیدگاه‌ها ۰