قوانین و مقررات

قوانین و مقررات پریماتوی

هر محصولی که در وب سایت پریماتوی قابل رویت بوده و بر روی آن قیمت درج شده است و قابل سفارش و خرید می باشد ، کالا نامیده می شود .

کلیه قیمتهای درج شده بر روی کالاهای فروشگاه با احتساب هزینه های گمرک و احتساب مالیات بر ارزش افزوده و تخفیفات فصلی یا مناسبتی تقدیم حضور مشتریان گرامی می گردد .

فروشگاه پریماتوی متعهد می گردد کلیه محصولات ثبت شده توسط مشتریان گرامی را به صورت کامل تست نموده و با تضمین ، برای خریداران عزیز ارسال نماید .

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان ‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد .

سیستم پرداخت پس از تحویل کالا در حال حاضر فقط برای مشتریان ساکن تهران مقدور است ، و کلیه مشتریان خارج از محدوده سرویس دهی برای نهایی نمودن خرید خود باید وجه محصول را از طریق کارت به کارت و یا تسویه حساب اینترنتی ، پرداخت نموده تا سفارش مورد نظر نهایی و قابل ارسال باشد .

تمامی کالاهایی که از طریق پست جمهوری اسلامی و یا شرکت تیپاکس ارسال می گردد دارای بیمه می باشند .

در صورتی که مشتری ارسال را پایانه اتوبوس رانی درخواست نماید مسئولیت هرگونه آسیب احتمالی به عهده اوست و از مسئولیت فروشگاه خارج می باشد .

تعویض کالا تنها در صورت سالم نبودن آن ( نهایتا تا ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا ) صورت می گیرد و در این حالت تنها کالا تعویض شده و مجدداً ارسال میگردد . لازم به ذکر است محصول خریداری شده به هیچ وجه قابل استرداد و یا عودت وجه نمی باشد .

زمان تحویل کالا در تهران با پیک بسته به نوع مسیر حداکثر ۲ ساعت بوده و در شهرهای دیگر با پست یا تیپاکس ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد .

امکان مرجوع کردن سفارشات پس از ارسال به هیچ عنوان وجود ندارد ، لطفا در انتخاب خود دقت فرمایید .

هزینه ارسال محصولات بالای ۲ میلیون تومان رایگان و به عهده فروشگاه پریماتوی میباشد .