عملکرد سیستم Follow me

سیستم follow me چیست؟

با استفاده از تکنولوژی follow me در کوادکوپترها، این وسیله برنامه ریزی شده است تا به صورت خودکار و اتوماتیک شما را دنبال کند و به شما این فرصت را می دهد تا صحنه های نابی را بتوانید فیلمبرداری کنید.
در حال حاضر دو نوع از کوادکوپترها با تکنولوژی follow me وجود دارد. در این جا ما به کوادکوپترهایی با تکنولوژی follow me نگاهی می اندازیم.
سپس ما نگاهی می اندازیم به ۲ مدل از کوادکوپترهایی که این تکنولوژی را دارند و در فروشگاه ما موجود هستند : مدلهای bugs 5W و bugs 3 PRO .
کوادکوپترها با ویژگی و تکنولوژی follow me که شما را دنبال می کنند از سال ۲۰۱۶ وارد صحنه شدند. بسیاری از کوادکوپترها با حالت gps هستند و می توانند شما را ردیابی و دنبال کنند، همچنین بسیاری از سیستم های هوشمند دیگر پروازی مانند orbit, active track که به صورت های پیش فرضی و دایره ای و مستقیم دنبال می کنند، به شما گزینه هایی برای فیلمبرداری می دهند.
داشتن یک کوادکوپتر با این تکنولوژی که می تواند شما را دنبال کند مزیت های بسیاری دارد از جمله این که شما می توانید از حرکت های خود و دوستانتان و کارهایی که انجام می دهید فیلمبرداری کنید و این بسیار خاص و جالب و دیدنی است. همچنین ما این را دیده ایم که بسیاری از افراد ورزشکار و دوچرخه سوار و کوه نوردان از کوادکوپترهای با تکنولوژی gps برای فیلبرداری از خود در زوایای مختلف و صحنه های جذاب استفاده می کنند و لحظات خاص خود را ثبت می کنند.

معرفی : کوادکوپتر bugs 5W و bugs 3 pro از کمپانی معروف MJX

کوادکوپترها امروزه به عنوان ابزار و اسباب بازی در بین همگان محبوب و پر طرفدار است. شما می توانید کوادکوپتر های حرفه ای و مبتدی را در فروشگاه ها و اسباب بازی فروشی ها تهیه کنید. شرکت معروف MJX در زمینه طراحی و تولید محصولات پروازی مختلف و با کیفیت فعالیت زیادی داشته و یکی از معروف ترین برند ها در این زمینه محسوب می شود .
این ۲ مدل جدیدترین ساخته کمپانی بزرگ MJX است و در سال ۲۰۱۸ در بازار جهانی معرفی شده است . ویژگی هایی همچون GPS ، بازگشت به خانه دقیق ، زمان پروازی بالا ، WAY POINT ، Follow Me ، تیکاف و لندینگ خودکار ، دوربین با کیفیت و … این ۲ مدل دستگاه را در دسته ی محصولات بسیار حرفه ای و تخصصی قرار می دهد .

تکنولوژی جی پی اس در FOLLOW ME

FOLLOW ME به دنبال این است که کوادکوپترها را به یک دوربین هوایی بسیار حرفه ای و پیشرفته تبدیل کند اکنون در دو نوع از آن ها این تکنولوژی به کار برده شده است. Follow me و GPS با استفاده از ACTIVE TRACK برنامه ریزی شده است. کوادکوپتر هایی که از طریق GPS دنبال می کنند از طریق یک برنامه شما را دنبال می کنند به صورتی که به گوشی یا یک فرستنده قابل حمل متصل باشند و به گونه ای برنامه ریزی شده است که همواره فرکانس هایی که دریافت می کند را پیگیری می کند و به دنبال آن می رود.

کوادکوپتر با ویژگی GPS این امکان را می دهد تا در هر شرایطی وقتی شما حرکت می کنید با پیگیری و رد گرفتن امواج شما را دنبال می کند حتی می تواند ثابت بماند و یا به صورتی چرخشی باشد و سوژه را دنبال کند و همواره بر طبق آن حرکت کند.

فاصله FOLLOW ME

این تکنولوژی در محدوده های مختلف نیز عمل می کند. احتمالا بهتر است تا در ابتدا فاصله کوتاه باشد تا بهتر بتوانید کوادکوپتر خود را هدایت کنید و از آن استفاده کنید اگر فاصله بین پرنده و فرستنده در حد مجاز نباشد ممکن است که اتصال بین این دو از دست برود. این کوادکوپتر ها حتی می توانند در فاصله دورتر نیز شما را دنبال کنند. اما توصیه ما این است که در ابتدا از مسافت کم تر و با فاصله کوتاه تر این کار را انجام دهید.

ایمنی پرواز

خوب است که این را به یاد داشته باشید که اکثریت کوادکوپتر های FOLLOW ME به دنبال هدف می روند پس بهتر است تا در محیط باز و بزرگ باشد تا آسیبی به آن وارد نشوند و یا به گونه ای نباشد که سیگنال قطع شود بهتر است در محیط مناسبی باشید و برای به پرواز دراوردن آن برنامه ریزی نمایید .

دیدگاه‌ها ۰