بررسی فنی کوادکوپتر XK X300

بررسی فنی کوادکوپتر XK X300w

سری XK با مدل جدیدی از کوادکوپتر به بازار آمده به نام XK X300-W . این کوادکوپتر برای افراد مبتدی ، سطح متوسط و حرفه ای بسیار مناسب است، ببینیم سایر ویژگی های این کوادکوپتر چیست!

این کوادکوپتر دارای ۴ موتور براش تقویت شده میباشد. ویژگی که سبب جذب مخاطبان بسیاری به این کوادکوپتر شده قابلیت پرواز و ایستادن بدون هیچگونه لرزش در هوا و عدم برخورد به زمین به وسیله سنسور حرفه ای ویژن پوزیشن میباشد . این کوادکوپتر با ترکیبی از یک سنسور زیر بدنه خود با جریان نوری جایگاهی و بارومتری بهره میبرد. این ویژگی این امکان را فراهم می کند تا ارتفاع خود را به طور دقیق تری در هر ارتفاعی حفظ کند،

این کوادکوپتر همچنین برای برنامه های ورزشی مناسب است و دارای یک دوربین ۸ مگاپیکسل FULL HD 1080p به همراه یک زاویه دید ۱۴۰ درجه است که می تواند تصاویری بسیار شفاف و بدون لرزش به شما نشان دهد .

شرح دستگاه

این کوادکوپتر هم برای مبتدی ها و هم برای سطوح متوسط تا حرفه ای مناسب است، این کوادکوپتر می تواند در جایگاه دقیق و ارتفاع مشخصی قرار گیرد. این سیستم فقط در محیط بیرون کار نمی کند بلکه در داخل هم کار می کند .

ویژگی های اصلی

سیستم نیروی محرکه از ۴ موتور براش تقویت شده تشکیل شده است به همراه تیغه های سه جانبه که باعث سرعت بخشی و شتاب دهی به این کوادکوپتر هستند.

ویژگی های ظاهری

بدنه کوادکوپتر XK X300-W از پلاستیک فشرده و فیبر کربن تشکیل شده است و در برابر ضربات متعدد مقاوت بسیار بالایی دارد .

ویژگی های کامل XK X300-W

دارای سنسور Vision Positioning  برای تعادل بسیار دقیق

ابعاد استاندارد و بزرگ با قابلیت مانور دهی بالا

جنس بدنه بسیار محکم و مقاوم

موتورهای براش تقویت شده

تایم پرواز بین ۱۶ الی ۱۸ دقیق با هر بار شارژ

توانایی حمل دوربینهای ورزشی و طرح گوپرو

دارای دوربین بسیار با کیفیت ۸ مگاپیکسل FULL HD 1080p

دارای ارسال تصویر زنده روی موبایل تا برد ۱۵۰ متر

مجهز بودن به لرزشگیر اپتیکال  دوربین

دارای سیستم تایمر برای عکاسی سلفی

سیستم تیکاف  و لندینگ خودکار و هوشمند

سیستم تثبیت ارتفاع بسیار بسیار دقیق

دارای سیستم هدلس مود

حداکثر برد کنترل ۵۰۰ متر

رادیوکنترل ۸ کانال حرفه ای

قابلیت کنترل با گوشی موبایل

دارای سیستم بازگشت به خانه با قطب نما

دارای سیستم نقطه گذاری و مسیر دهی پرواز

قابلیت پرواز ایمن  در بادهای نسبتا شدید

پایداری پروازی بی نظیر

دارای اتوپایلوت هوشمند

مجهز به سیستم Fail Safe وهشدار اتمام باتری

قیمت  بسیار مناسب

پشتیبانی کامل قطعات و لوازم یدکی
خدمات پس از فروش رایگان

این کوادکوپتر یک دستگاه ایده آل از سطح مبتدی تا حرفه ای است . شما می توانید هم برای مسابقات و هم برای گرفتن تصاویر با کیفیت و سلفی های خانوادگی از این کوادکوپتر استفاده کنید. این کوادکوپتر دو نوع رادیوکنترل مختلف با بردهای پروازی مختلف دارد، یکی از آن به X4 و دیگری به X8 معروف است. نوع X4 دارای این ویژگی هاست، ابعاد کوچک کنترل، برد کنترل حداکثر تا ۱۵۰ متر، و نوع X8 دارای ابعاد بزرگتر ، برد کنترل حداکثر تا ۵۰۰ متر ، سیستم۲٫۴ گیگاهرتز از نوع ۲طرفه می باشد.

مدل موجود در فروشگاه پریماتوی XK X300-W  با رادیوکنترل X8 میباشد که دارای برد پروازی ۵۰۰ متر ، ابعاد بزرگتر و سیستم ۲٫۴  گیگاهرتز از نوع ۲ طرفه میباشد .

طراحی

این کوادکوپتر بسیار زیباست. در زیر پایه های فرود کوادکوپتر LED های پرنوری قرار دارد که برای پرواز در شب به شما کمک میکند . ویژگی های خوب دیگری مانند بلند شدن و فرود خودکار(تیکاف و لندینگ خودکار)، ایستادن بدون لرزش و دقیق در هوا ، حفظ ارتفاع خودکار بسیار دقیق و عدم برخورد به زمین  میباشد . این کوادکوپتر ۳۷۰ گرم وزن دارد و ابعاد آن ۴۵ در ۴۵ سانتی متر است.

ویژگی ها

این مدل تنها ۸ کانال دارند درحالیکه کوادکوپترهای دیگر تنها ۴ کانال دارند. نوع ۲ برای دست چپ هاست و از فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتز برای کنترل از راه دور استفاده می کند. شما براحتی می توانید تا حداکثر فاصله ۵۰۰ متر کنترل کنید و فاصله ارسال تصویر نیز حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ متر می باشد. ویژگی های ویدئوهای این کوادکوپتر به گونه ای است که براحتی می توانید از آن برای عکسبرداری و فیلمبرداری استفاده کنید. کیفیت دوربین ۸  مگاپیکسل FULL HD 1080p است.

باتری

این کوادکوپتر از باتری خشابی و ۷٫۴ ولت ۲۰۰۰ میلی آمپر  برای پرواز استفاده می کند. وقتی که باتری بطور کامل پُر باشد، می تواند حدود ۱۶ تا ۱۸ دقیقه پرواز کند. شما ۲ ساعت نیاز دارید تا باتری را کامل شارژ کنید.

نتیجه  

این کوادکوپتر از لحاظ طراحی بسیار زیبا و مقاوم و از نظر امکانات در سطح عالی و بسیار قدرتمند ساخته شده است. با داشتن ویژگی های منحصربفرد و نیز راحتی در پرواز، می تواند کوادکوپتری برای استفاده همه باشد. قیمت این کوادکوپتر در فروشگاه پریماتوی ۲,۸۵۰,۰۰۰ هزار تومان و دارای پشتیبانی کامل قطعات و لوازم یدکی به همراه خدمات پس از فروش رایگان میباشد .