بررسی فنی کوادکوپتر Dji Tello

بررسی فنی کوادکوپتر Dji Tello

کوادکوپترها یک سرمایه گذاری نسبتا مناسب هستند. بطور قطع، شما می توانید کوادکوپترهای اسباب بازی را با قیمت معقولی بخرید، ولی بیشتر آنها فقط اسباب بازی هستند. اگر می خواهید کوادکوپتری داشته باشید که مدت زمان پرواز مناسبی دارد، ویژگی های سطح بالایی مانند کوادکوپتر شرکت DJI داشته باشد، باید بیشتر از این ها هزینه کنید. این کوادکوپتر حتی بهتر از چیزی است که فکر میکنید.

کوادکوپتر DJI Tello شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به شما حس هیجان انگیزی می بخشد.

پرواز هیچگاه به این راحتی نبوده است

یکی از مواردی که در مورد کوادکوپتر Tello وجود دارد این است که پرواز با آن بسیار آسان است. اگر تا به حال از کوادکوپتر استفاده نکرده اید، کوادکوپتر Tello برای شما ایمنی بسیار خوبی خواهد داشت و می توانید سریع آنرا پرواز دهید. برای خلبانان ماهرتر و باتجربه تر، ویژگی های پیشرفته بسیاری وجود دارد که می تواند موجب سرگرمی شما شود.

وقتی به کوادکوپتر Tello نگاه می کنید، کوادکوپتر جمع و جوری را می بینید که به طرز خارق العاده ای شبیه کوادکوپتر معروف DJI Spark است. شباهت ها پایان ندارند و ادامه خواهد داشت. اکنون می خواهیم درباره ویژگی های این کوادکوپتر بیشتر بدانیم.

پرواز کوادکوپتر DJI Tello شما را تحت تاثیر قرار می دهد

در کوادکوپترهای ابتدایی طول پرواز ۷ تا ۹ دقیقه ای را انتظار داریم. خوشبختانه، با این کوادکوپتر میتوان نهایت استفاده را ببرید و از پرواز حدود ۱۳ دقیقه ای خود لذت ببرید. این کوادکوپتر با آن دسته از کوادپترهایی که قیمت بالاتری دارند، مقایسه می شود.

دوربین عکاسی ۵ مگاپیکسل و ویدئوهای با کیفیت اچ دی

دوربین عکاسی روی این کوادکوپتر نیز قیمت مناسبی دارد. کوادکوپتر Tello یک دوربین عکاسی ۵ مگاپیکسلی دارد و فیلم های ۷۲۰ پیکسلی و ۳۰ فریمی در هر ثانیه تولید می کند. کوادکوپتر Tello همچنین یک تثبیت کننده تصویر الکترونیکی EIS برای فیلمبرداری های پیشرفته تر و تارتر که در حال حرکت هستند نیز دارد. پردازشگر اینتل ۱۴ هسته ای پیشرفته تضمینی برای یک تصویربرداری عالی است.

برای تاثیر بیشتر دوربین، کوادکوپتر Tello فیلمبرداری های EZ نیز انجام می دهد. این مسئله فیلمبرداری را آسان تر و جالب تر می کند بخصوص وقتی که حالت دوربین روی Up & Away و مدور و ۳۶۰ درجه باشد. کوادکوپتر به تلفن همراه، تبلت و حتی هدست VR شما وصل می شود. پس می توانید یک پرواز بسیار شگفت انگیز را با کوادپتر Tello تجربه کنید.

ویژگی های کوادکوپتر DJI Tello

حفظ ارتفاع با سنسور ویژن پوزیشن

چیزی که اغلب در کوادکوپترهای نه چندان گران قیمت وجود ندارد، نگه دارنده ارتفاع است. خوشبختانه، کوادکوپتر Tello این ویژگی ساده را دارد. چه یک پرواز ساده داشته باشید و چه یک تصویربرداری هوایی، نگه‌دارنده شما را در هوا نگاه می دارد تا روی سایر جوانب بدون در نظر گرفتن کنترل ارتفاع، تمرکز داشته باشید. این برای خلبانان بسیار سودمند است، بخصوص خلبانان مبتدی تا کمتر ذهن خود را در مورد کار با کوادکوپتر مشغول کنند.  کوادکوپتر Tello یک سنسور فشار دارد که ارتفاع را به طور دقیق در حین پرواز محاسبه می کند.

دکمه مخصوص پرواز کردن و به زمین نشستن

یکی دیگر از ویژگی های عالی کوادکوپتر Tello راحتی در پرواز است که با یک دکمه پرواز کرده و بصورت خودکار به زمین می نشیند. این ویژگی باعث شده که این کوادکوپتر به راحتی عمل کند. یکی دیگر از ویژگیهای این کوادکوپتر کار آسان با آن است. می توانید کوادکوپتر را با دست پرتاب کرده و سپس شروع به پرواز می کند.

پرتاب کردن و رفتن

برای ایمنی بیشتر، کوادکوپتر در هنگام کمبود باتری به شما هشدار می دهد و برای جلوگیری از برخورد و سانحه اقدامات لازم را انجام می دهد. این محافظت اندک باتری، بسیار عالی است، مخصوصا برای هنگامیکه حواستان پرت شود و به میزان باتری در شرایط اضطراری توجه نداشته باشید. حفاظت از کوادکوپتر در سقوط ایمن باعث می شود تا کوادکوپتر با ایمنی کامل به روی زمین بنشیند حتی اگر که ارتباط قطع شده باشد.

کوادکوپتر DJI Tello  – زوایای ۸D

کوادکوپترهای کوچک به چالاکی و مهارتشان معروف هستند، ولی به ندرت می توانید کوادکوپتری مانند Tello پیدا کنید. با یک اشاره ساده روی کنترل کننده، می توانید کوادکوپتر را در هشت طرف با ایمنی بالا حرکت دهید.

حالت پرشی

این به کوادکوپتر Tello  این امکان را می دهد که مکررا” بالا و پایین رود و یا روی سطحی با ارتفاع ۱٫۵ متری به طور مداوم حرکت دارد. این ویژگی مانند سنسورها ایمن است و فاصله را نسبت به سطح تشخیص میدهد.

توسعه و یادگیری

سازندگان لذت و انعطاف بیشتری را با سیستم کدگزاری به آن می بخشند. این سیستم به شما این امکان را می دهد تا کار خود را گسترش داده و کاربردها و ویژگی های جدیدی را با استفاده از SDK(کیت نرم افزار توسعه دهنده)در هنگام استفاده از کوادکوپتر Tello ایجاد نمایید .

کنترل کننده

این کوادکوپتر از تبلت و یا گوشی هوشمند شما کنترل و هدایت می شود ولی برنامه هایی برای ایجاد یک کنترل کننده دقیق و مناسب در دست برنامه ریزی است.

قیمت کوادکوپتر تلو در فروشگاه پریماتوی ۱,۵۵۰,۰۰۰  هزار تومان همراه با ‌آموزش کامل و رایگان ، دارای گارانتی سلامت ، خدمات پس از فروش مادام العمر و قطعات و لوازم یدکی کامل میباشد .

 

دیدگاه‌ها ۰