اعتماد به پریماتوی

نحوه اعتماد به پریماتوی

پریماتوی یک شرکت و فروشگاه آنلاین فعال در زمینه محصولات کنترلی و سرگرمی میباشد و از سال ۱۳۹۴ تا کنون و با یک تیم متخصص و تحصیلکرده در این حوزه در خدمت شماست ، ما فقط یک فروشگاه اینترنتی نیستیم و به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت کوادکوپتر و هواپیمای مدل رادیوکنترل ، مشاوره خرید کوادکوپتر و خرید هلی شات در خدمت علاقه مندان محترم هستیم .

آدرس دفتر ما در تهران ، نماد اعتماد ساماندهی ، نماد ضمانت پرداخت آنلاین و کسب رتبه های اول تا سوم مسابقات بین المللی رباتیک بین المللی همگی گویای اصالت و تجربه کاری ما می باشد .

روشهای خرید از پریماتوی

فروشگاه پریماتوی روشهای خرید متنوعی را برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است :

۱- خرید به صورت آنلاین از درگاه پرداخت اینترنتی
۲- خرید به صورت کارت به کارت (برای دریافت شماره کارت با فروشگاه تماس بگیرید)
۳- خرید به صورت پرداخت هزینه در محل برای تهران
۴- خرید به صورت حضوری

آیا محصولی که خرید میکنیم گارانتی دارد ؟ 

فروشگاه پریماتوی برای اولین بار در ایران و به منظور ایجاد حس اعتماد و آرامش برای مشتریان گرامی بر روی کلیه محصولات خود گارانتی سلامت فیزیکی در نظر گرفته است .
گارانتی سلامت فیزیکی به این معناست که در زمان تحویل گرفتن اگر محصول از لحاظ ظاهری دچار مشکل شده باشد ، میتوانید آن را برای فروشگاه ارسال نمایید تا یک دستگاه آکبند دیگر برای شما ارسال شود .

همچنین ۳ ماه گارانتی تعویض بر روی قطعات مهم و پر استهلاک مثل (موتور ، فلایت کنترل و سنسور GPS) در نظر گرفته شده است . با وجود گارانتی اگر در زمان مقرر قسمتهایی که شامل گارانتی میشوند به صورت خود به خود و بدون دخالت کاربر (ضربه ، آب خوردگی ، استفاده از شارژر نامرغوب ، نوسانات برق ، استفاده نادرست از دستگاه شامل گارانتی نمیباشد) خراب شوند شامل گارانتی خواهند بود و قطعه مورد نظر بدون هیچ هزینه ای برای شما مشتریان گرامی تعویض میگردد .

چگونه از سالم بودن محصولات اطمینان داشته باشیم ؟

فروشگاه پریماتوی به منظور احترام به مشتریان گرامی برای کلیه محصولات خود ۲۴ ساعت مهلت تست در نظر گرفته است ، این مهلت تست به منظور ایجاد حس اعتماد و آرامش برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است .

اگر محصولی را به صورت آنلاین خرید کنیم و برایمان ارسال نکنند چه می شود ؟

همیشه به یاد داشته باشید که یک فروشگاه اینترنتی معتبر که دارای نماد اعتماد ساماندهی و نماد ضمانت پرداخت از وزارت دولتی است ، هیچگاه اعتبار خود را خراب نخواهد کرد ، فروشگاهی که دارای آدرس دفتر معتبر و کلیه خدمات پس از فروش به مشتریان است هیچگاه از اعتماد مشتریان خود سو استفاده نخواهد کرد .